İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

-ücretsiz- Linkcenneti.com Script + 11,186 Site DB

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu tavsiye link bölümünü nasıl yapıcaz bi yardım edermisiniz

Tennoryu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu kategoıri ve linklerde seo uyumluda web desing.html şeklinde oluyor. bunu web-desing.html şeklinde nasıl yaparız?

Tennoryu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en son halinin download linkin rica etsem tekrar verebilirmisiniz.

Bu arada ellerinize sağlık çok güzel bir çalışma olmuş tebrik ederim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Keşke db'yi paylaşmasaydın, şimdi birbirinin kopyası onca site çıkacak piyasaya. En azından db olmasaydı değişik olurdu her sitenin kitlesi. Tabi burada senin iyi niyetin var ama bir şey paylaşınca biliyorsun neler olduğunu. :)

Çıksın, piyasa büyür fena mı :) Elbet birileri akıl edip, ben niye herkeste olan içeriği yapıyorum, "Bende sohbet sitelerini listeleyim" gibi cümleler kurmaya başlar :)

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Sitesinde baya kullanan olmuş. niye kimse yazmıyor yahu :)

Sitesinde Kullanan veya Deneyenler

EJDER yazısına ellemeyenler
  1. Türkiye Sozsende.Com Linkleri & Sozsende.com Firma Rehberi
  2. Türkiye OrnekSite Linkleri & OrnekSite Firma Rehberi [xkare.org]
  3. Türkiye OrnekSite Linkleri & OrnekSite Firma Rehberi [orneksite.com]
  4. Türkiye Emlak Linkleri & Emlak Firma Rehberi [EmlakLinkleri.com]
  5. Site Ekle, Arama Motoru, Link Rehberi [İyibir.Net]
  6. forumu-forumları
  7. ForumCenter En İyi Web Siteleri [forumcenter.info]
  8. Türkiyenin en iyi siteleri [iyi.gen.tr]
  9. Türkiyenin Site Rehberi
  10. Türkiye Turk-tr.org Site Linkleri & TurkTr.Org Firma Rehberi [Turk-tr.org]
  11. SiTELER.US
  12. site ekle, site_ekle, site ekle, site ekle ,ucretsiz siteni ekle, webmaster, web, tasarim, download, programlar, cep, sms, bedava, bilgisayar, internet, site ekle, Mesothelioma [www.baktabul.net]
  13. Türkiye OrnekSite Linkleri & OrnekSite Firma Rehberi [wallpaper.baktabul.com]
  14. Sitenizi ekleyin sağlık tedavi çeşitleri tedavi yöntemleri oteller motel [Sanallinkler.Com]
  15. Hadibe.Net...linkler,adresler,önemli adresler,hikayeler,site ekle, msn adresleri, t.c kimlik no arama motoru, siteler,ara bul,çözümler, çözümleri,cozumler,cozumleri,güldürü,dergi,Sonuçları,Maç,testleri,legalpara,idda [hadibe.net]
  16. Türkiye OrnekSite Linkleri & OrnekSite Firma Rehberi [orneksite.com]
  17. Türkiye'nin Arama Motoru-Toplist-Pagerank-Link Siteleri-Url Ekle
  18. Türkiye'nin Vizyon Sitesi - VizyonTurkiye.Com
  19. Türkiye OrnekSite Linkleri & OrnekSite Firma Rehberi [orneksite.com]
  20. Türkiye'nin internet rehberi,Firmalar,siteler,Linkler,Faydalı Siteler,Gazete,Dergi,Televizyon [netrehberi.net]
  21. Türkiye OrnekSite Linkleri & OrnekSite Firma Rehberi [xkare.org]

EJDER yazısını kaldıranlar
  1. Link Bankası-linkci.teknoinfo.net [Teknoinfo.net]
  2. Kıbrıs ve Türkiye Linkleri [kktcportal.com] kktc cyprus northern cyprus turkish republic republic of northern address bakanlık bakanlik devlet planlama andmiddot fee tax free kan umutlar lefkoşa mağusa girne dau ydu ciu lefkosa magosa magusa mağusa k
  3. Türkiye Servisler Site Linkleri & Servisler Firma Rehberi [servisler.gen.tr]
  4. Chat Sohbet Muhabbet
  5. Link Bankası-linkci.teknoinfo.net [Teknoinfo.net]
  6. Araabul.Com - Kaliteli Siteler Listesi
  7. Tepekule.Org Site Linkleri & Firma Rehberi
  8. Kıbrıs ve Türkiye Linkleri [kktcportal.com] kktc cyprus northern cyprus turkish republic republic of northern address bakanlık bakanlik devlet planlama andmiddot fee tax free kan umutlar lefkoşa mağusa girne dau ydu ciu lefkosa magosa magusa mağusa k
  9. Türkiye linkyuvasi Linkleri & linkyuvasi Firma Rehberi [linkyuvasi.com]
  10. WwW.linkkeyfi.CoM + Linkler,adresler,önemli adresler,hikayeler,site ekle, msn adresleri, t.c kimlik no arama motoru, siteler,ara bul,çözümler, çözümleri,cozumler,cozumleri,güldürü,dergi,Sonuçları,Maç,testleri,legalpara,idda [linkkeyfi.com] [internetkeyfi
  11. Türkiye OrnekSite Linkleri & OrnekSite Firma Rehberi [iyibul.org]
  12. Türkiye'nin yeni nesil link cenneti [simizza.com] (bi de yeni nesil link cenneti yazmış, Allah akıl fikir versin)
  13. Firma Rehberiniz Site Ekle,Link Ekle,Site Linkleri,Firma Ekle, Add url,Firma Ara,Firma Ara,Firma Bul,İnternet Rehberi,Link Ver,Site Tanıtımı,arama, motor, arama.com, motor, arama motoru, turkey, turkish, Turkiye, engine, tarama, mp3, mp3 tarama, mp3 (tüm hakları firma.we.tr, designed by WTC:))
  14. High-Class Sites On The Internet - HolaDirectory.com

Tennoryu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ejder son verdiğin url den indirdim hostuma attım ama bu hatayı alıyorum

The requested URL /matbaa-k172.html was not found on this server.
Apache/2.0.52 (CentOS) Server at www. Port 80

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ammma hazırcı arkadaş doluymuş burda yahu:) pes valla:)
bu tip paylaşımların kötü yanı tek düze sitelerin ortaya çıkması ve internetimizi web dünyamızı filan geliştirmez bu durum

web dünyamızı geliştirmek için oturup biraz gecelere kadar kodlar ile haşır neşir olun kafa patlatin da gelişssin azcik kopyaci bir web dünyamız olmasın

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ejder son verdiğin url den indirdim hostuma attım ama bu hatayı alıyorum

The requested URL /matbaa-k172.html was not found on this server.
Apache/2.0.52 (CentOS) Server at www. Port 80
.htaccess dosyasını oluşturman ve rewrite modülünün aktif olması gerekiyor..

ammma hazırcı arkadaş doluymuş burda yahu:) pes valla:)
bu tip paylaşımların kötü yanı tek düze sitelerin ortaya çıkması ve internetimizi web dünyamızı filan geliştirmez bu durum

web dünyamızı geliştirmek için oturup biraz gecelere kadar kodlar ile haşır neşir olun kafa patlatin da gelişssin azcik kopyaci bir web dünyamız olmasın
Düşüncene katılmıyorum, o siteleri açanların hepsi zamanla o site yetmeyecek ve geliştirmek için kodların içine girmek zorunda kalacaklar. Dağıttığım tüm kodlarda eksikler, hatalar ve güvenlik açıkları vardır. Ben dağıtmaya başladıktan sonrada bunların birçoğunu gördüm ve kapattım. Diğerleri de zamanla bunları yapmak zorunda kalacaklardır.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işallah dediğin gibi olur
işlerimden dolayi daha da geliştirme firsati bulamadigim akreplist toplistini de aslinda bazi modullerini cikararak dagitmayi bende dusunuyorum fakat bu sefer de ortalik benzer site dolacak kanimca, bazi arkadaslar cunku aynen kullaniyor degistirme filan yok

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
işallah dediğin gibi olur
işlerimden dolayi daha da geliştirme firsati bulamadigim akreplist toplistini de aslinda bazi modullerini cikararak dagitmayi bende dusunuyorum fakat bu sefer de ortalik benzer site dolacak kanimca, bazi arkadaslar cunku aynen kullaniyor degistirme filan yok

Evet zamanla olacaktır.. http://www.programlar.biz/ adresine bakarsan roketdownload scripti ama tasarımla tanınmaz hale gelmiş. Önce tasarımlar sonra kodlar, sonra içerik yavaş yavaş herkes kendi sitesini yapmaya başlayacak. Öyle yapmayanlar da zaten piyasadan silinip giderler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5