İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 Kişilik Alexa Grubu Kendine Güvenen Herkes Gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mephistophales

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Beyler Alexa son 2 gündür hiç bir güncelleme yapmadı bende, sizde 2 gün içerisinde bir değişim oldu mu? Yükselme yada Alçalma yönünde...

karakral02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
20 dakikada tamamlamış?
Kaç dakikada duruyorsun ki sayfalarda?
Hemen çıkarsanız bir işe yara mı arkadaşlar?
Saat 20den beri dolaşıyorum.

---------
Alexa'ya yeni kaydoldum. İlk değeri iki gün önce verdi. Bir değişiklik yok o zamandan beri.

---------
Dolaşım tamamlandı!
Kolay gelsin.
kardeş sen yenisin galiba:D ben 2 saat sonra dolaşım tamamlandı diye yazsam tatmin olacakmısın gurup kurallarını oku 10 saat dolaşım olacak diye birşey yazıor mu istiyorsan işimi gücümü bırakayım 24 saat sitende dolaşayım ha ne dersın?

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
foruma şöyle bi göz atıyorumda yeni arkadaşlar bikaç günde alexanın parlayan yıldızı olacaklarını sanıyorlar sanırım.biz kaç zamandır eski ve yeni üyelerimizle düzenli dolaşım yapıyoruz ve az ama emin adımlarla ilerliyoruz...Çoğu zaman bu yanılgıları yüzünden grubun bana faydası yok deyip çıkan gidenler oluyor...Bilemiyorum acaba her katılımcıyı değilde, seo ve alexadan anlayanlarımı gruba alsak.zira bu kısa sürede uçuşa geçeceğini sanan arkadaşlar yüzünden forum gereksiz tartışmalarla dolacak... Eski ve düzenli katılımcı arkadaşlarım hepinizin adını burda saymama gerek yok lütfen bana bu konuyla ilgili fikirlerinizi pm olarak yollarmısınız.Grup hakkında önerilerinizi bekliyorum. Kısa zaman sonra bir değişiklik daha yapalım isterim...

berlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KaraKral benim sitemde 1 dk kalmıssın kardeşim küstüm sana :D
Arkadaslar önemli olan nedir önce onu arastırın... Seni de anlıyorum bende ilk bu işlere başladıgımda bi heycan vardı 2milyonuncuydu her dususumde bı heycan oluyodu da sabırla oluyo bu işler benim çalışmalarımı bu sitede yapan azdır... 4 ayda 2 mılyondan 14bine geldim hedef ilk 1000 ama bunun olması için yılbaşı bile çok erken... Sabırla bu işler yürür sitene giren adamın 20 saniye kalması bile yeterli

Ekleme: Bu arada ben dolaşıma başlıyorum... saat olarak da yazalım 01:46 :D

Ekleme: KARAKRAL 3 arama kelimende ilk 5 sayfada yok haberin olsun onlara bi ayar ver kardesım

Ekleme: dolasım tamamlanmıştır saat 02:16

Mephistophales

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sabah turuna başlıyorum.
Herkese günaydın!

Ekleme: Alexa veritabanı güncellemesini 11.00 (GMT) yani bizim saatimiz 2 dkka once yaptı.
Grubumuzdan aldığım destek ile sitem 3 milyon basamaklık bir başarı elde etmiştir.
Herkese çok teşekkürler gevşemeden aynı hızla devam :)

Bu arada öglen gezintisine 13:30 itibariyle başlıyorum.

Mephistophales

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Öğlen gezintisini toplantım sebebiyle erken kesiyorum sadece kendi sitemde gezemedim 1-1,5 saat içerisinde bir tur daha atacağım.

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
"-SAYFALARA AÇIK BIRAKILIP PC BAŞINDAN KALKILIP GİDİLMEYECEKTİR.BİRKAÇ DAKİKA ARALIKLARLA FARKLI SAYFALARA DOLAŞIM YAPILACKTIR"

12 site var listede. 2 sayfa gezsen her birinde 2 dakika kalmak şartıyla 48dk yapar.
2 siteyi aynı anda gezsen 24dk. 3 tane kelimeyi bu araya nasıl sığdırdın? Kaç anahtar kelime ile arıyoruz? Hepsiyle aramıyor muyuz yoksa ben mi yanlış anlamışım?

Kaldı ki şu da var:

---

- Yeni arkadaşlar?
Neye yeni?
- Bir kaç günde Alexa'nın parlayan yıldızı olmak?
Ne demeye çalışıyorsun anlamadım. Biz bilmiyor muyuz öyle bir şey olmayacağını. Bana soru soruldu değişiklik oldu mu diye, ben de cevap verdim.
Ben bilmiyor muyum Alexa'nın dakika başı değişiklik yapmayacağını?

Yeni arkadaşlar falan insanlarla dalga geçmeyi ne çok seviyorsunuz.
Bir şeyde yeni olmam o işi bilmediğim ya da yapamayacağım anlamına gelmiyor.
Bir kaç cümle laf ettik diye bir sayfa laf sokuyorsunuz. o halde bende 20 dakikada bitirip çıkarım ne var? İşini gücünü bırakıp siteni mi dolaşayımmış da 10 saat yazmıyormuş da drup kurallarını okuyacakmışım. Sen oku:

--
Kimse kusura bakmasın bana laf sokuluyorsa cevabını veririm.

bunca alıntı yapıp cevap yetiştirmişsin sağol forumun iyi takipçisisin... tüm kurallar bannerların olduğu sayfada mevcut.tüm siteleri istediğin herhangi bi kelimeden bulup açarsın hepsini ayrı bi sekmede firefox tarayıcıda sonra bikaç dakika arayla tüm sitelerin sayfalarını değişe değişe dolaşırsın...Hepsi bu...
Haaa bu grupta rahatsız olduğun bişey varsa başka alexa grubu bakarsın olur biter... Forumda kimse kimseyi kıracak sözler söylemiyor kimseyede laf sokma derdinde değiliz adının geçtiği bi yer varsa yorumlarda o söz sana söylenmiştir ama yoksa ve sen dolaşımını düzgün yapıyorsan bırak kim ne derse desin grubun faydalı yönüne bak ortaya atılan laftan polemiğe dalma boşver gitsin...

berlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben şehir dısında olucagımdan 4-5 gün dolasım yapamicam bugun dolasımımı yaptım geldiğimde devam edicem herkese başarılar..

Ekleme: ntr kardesım sende ufak detaylara takılma burda tek amac var sıtelerı en ıyı sevıyeye cıkarmak

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bugün teknik destek sağladığım bi müşterime gittim ve site adreslerinizin birer kısayolunu koydum masaüstüne.dedim bu siteleri günde 15-20 dakka açıp gezinin anlattım gezintiyide... bakalım daha bikaç müşterim daha var böyle yanlarına uğradıkça sitesi olmayan ama sitelerimize dolaşım sağlayacak kişiler bulacağım...herkese iyi çalışmalar...

karakral02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
ntr sen benım sitemi dolaşma babacan istemez eksik kalsın anlaşılan gurubu dağıtmaya gelmışsın senle muhattab olmayacam allah işini rast getirsin
///
berlin nickli arkadaşın sitesi sanırım berlin sms sitede dolaşma sürem başliyorum ile/dolaşım tamamlandı arasındaki gecen süre 3-4 dakıka arası başka sayfaya tıklıyorum senın sitenın toplamda
* Anasayfa
* Fiyatlar
* Hakkımızda
* İletişim
olmak üzere 6 sayfası var haa unutmadan kimse sanmasın ki banneri olan her siteyi geziyorum bugün dolaşım yapacaksam dün dolaşım yapanları tesbit edip onların sitesini aynı anda açıyorum 10 kişiyse 10 sayfa tektek dolaşsam her siteye 10 dakıka ayırsam elbetteki minimum 100 dakika eder berlin kardeşim bana küsme sayacın hangisiyse ona küs yanlışı var
//////
NOT:benim sitem yaklaşık 4 gündür çoğu zaman kapalı katıldığım diğer gurupta dolaşım yapan arkadaşlar belirtmiş zaten ulaşılamıyor diye şimdi ben bunun ışığında kalkıpta siz sitemi dolaşmamışsınız mı diyecem:)

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
dolaşım başladı ve bitti. başladı diye yazmayı unutmuşum sayyaçtan kontrol edebilirsiniz..

tüm siteler gezildi laterit açılmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5