İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

60 günde Niche Site Yükseltme Rehberi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anaxagoras

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
teşekkür ederim
nokta.gif

gerard

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaş bu nasıl bir konudur.gelde çık işin içinden,yeni açıcagım siteden gelir elde etmek istiyorum ama konuyu çözmek, bir plan yapmak en az 1 haftamı alır :)

çok sorum var ama sana çooook teşekkür ederim Eif.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Ben planı yaptım zaten. Başka plana gerek var mı? :)

serdar41

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
niche konusunda clickbank hedefli blog için öneriniz ne olur?

bhdrsrt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaslar antalyadan katıldım bende aranıza blog yazmak ve ılerıde para kazanmak ıstıyorum ama tek takıldıgım yer ne tur bı blog uzerıne yazmalıyım internetten para kazanma üzerine o kadar site ve cok rekabet varki oradan yaparsam basarılı olabılırmıyım sizce

bassedas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hem konuyu yazanın hem de yorumlarıyla konuyu destekleyenlerin eline sağlık

arge

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben neden bu forum a zaman ayırmadım takılmadım diye soruyorum kendime :)
Anlayabilenler için Güzel bir doküman. Niche site düşüncelerim var ama tembelim.
1.5 yıl kadar önce yine tembeldim fakat yardımımı esirgemezdim. Bir iyilik yaptım , bir biraz kalır Birine hostundan scriptine kadar verdim ve bir gün onu sınama fırsatı buldum bir şey istedim çok kolay birsey tamam merak etme seni satmam dedi .Tahmin edersiniz sözünü tutmadı ufacık bir seyi yapma dedigim halde yaptı. :)) Serüven de burda başladı Aldım bir domain kendi elimle buglarını vs düzeltip adam ettigim script ile aktif ettim :)
Domain için niche diyebiliriz ama rekabet çok fazla 1 yıl emekledi site şimdi ise koşuyor :)
Ve ben tembelim sadece birkaç dogru hamle yapmışımdır.
Kolay a kaçmak yerine zoru deneyin kolay hedeflerle tecrube edinebilirsiniz ama gözünüz yukarda olsun.
Bu kadar uzattım lafı bu günden yarın için birkaç tugla koyun ve zaman buldukça üzerine ekleyin aşıraya kaçmayın Elif çok güzel bir doküman yazarken birşey in altını çizmiş sadece 1 tane link gibi Bu işin sırrı üst üste biriken 1ve 0 lar ilk günden 100 ya 1000 backlink alınmaz sadece zararı olur ne zaman alınır sorusuna kabaca total backlink sayınızın %1 ini geçmesin derim duruma göre degişir.
Daha yeni test ettim izmir kelimesinde 25. sıraya kadar cıktım suan günde 40 50 geriliyor :)) Bakalım bir şekilde bu şavası kazanıcam kararlıyım. 2 yıllık domain aktif olmasına ragmen hiç backlink çalısması yoktu bu yüzden iyi bir yükseliş ve düşüş yaşıyorum :)
Neyseki diger sitemde işler yolunda 5k hit ve günlük 10$ dan fazla geliri var.

ayzeff

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Gerçekten mükemmel bir paylaşım herkez bunu kalem kağıtla not almalı.

kranos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim kısa öz ve akıcı bir anlatım olmuş

onizuka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kullanılan dil ve anlatım tarzı çok net. Bu tekniği uygulamayı düşünüyorum. 30 Haziran'da inşallah sonuçları paylaşacağım.
Merak ettiğim konu domain seçimi. Birçok makalede Wordpress+host tavsiye ediliyor. Yabancı sitelerde blogspot.com uzantılı domainin sıkça kullanıldığını okuyorum. Hatta grizzlly isimli make money online kelimesinde geçen senelerde 1. sırada olan site sahibi hep blogger altyapısını kullandığını belirtiyordu. Sizce o sistem artık işlemiyor mu?

Serifcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
12.gün: Podcast besleme kayıt günü. odiogo.com free servisini kullanarak podcast feed oluşturabilir, podcast dizinlere kaydedebilirsiniz. Yalnız bu site sadece ingilizce siteleri kabul ediyor, test ettim az önce. Türkçe siteler için başka servis varsa paylaşalım.

odiogo geçenlerde açıktı ve daha zamanım var diye bir şey yapmadım ama şimdi kapanmış :)

podcast feed nasıl oluşturabilirim açıkcası tam olarak ne olduğunu anlayamadım başka servis var mı ? :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Evet ama geçerliliğini kaybeden sadece o değil. Daha yeni yazılar yazıp bu konularda bilgilendirme yapmaya çalışacağım.

Konu güncelliğini kaybettiğinden dolayı kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5