İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnci Sözlük'ün Bilinmeyen Yüzleri

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İnci sözlüğe isteyen girer isteyen girmez, tanrı herkese kendine ait bir beyin vermiş.İnsanlar bununla düşünebilir bunun yanında insanlar düşündüklerini yapmak hususunda başka kişilerin haklarına girmedikleri sürece serbesttir.İnci sözlüğün anasayfasına girip 5 dakika bakıp çıkan kişilerle dolu burası sanırım, inci sözlük popüler kültürü yoketmek(imkansız olsa da) elinden geldiğince insanlar üzerindeki etkisini azaltmak amacıyla kurulmuştur, facebook sayfaları ve benzeri yerlere düzenledikleri ziyaretler popüler kültürün etkin olduğu insanların sırf popüler olduğu için dolaştığı girdiği beğendiği yerlerdir.Tabi ki her gülün bir dikeni olması da gerekir, sözlüğe yeni katılmış arkadaşlar sözlüğün amacını az yada çok da olsa saptırmışlardır.

Özet:İnsanların özgürlükleri sizi bağlamıyor, iyinette inciyle alakalı bir şey olduğunda buna kızabilirsiniz fakat sizinle hiçbir alakası olmayan başkalarının girip dolaştığı siteler hakkında birşeyler yazmanızı mantıklı bulmuyorum.

Özetin özeti:Fok balıkları çok yalnız

H

halilarici

Misafir
Yok huyu elim sürştü:D

:D Böyle konuda bile gülen insanlara ihtiyacımız var :D

Ekleme:
İnci sözlüğe isteyen girer isteyen girmez, tanrı herkese kendine ait bir beyin vermiş.İnsanlar bununla düşünebilir bunun yanında insanlar düşündüklerini yapmak hususunda başka kişilerin haklarına girmedikleri sürece serbesttir.İnci sözlüğün anasayfasına girip 5 dakika bakıp çıkan kişilerle dolu burası sanırım, inci sözlük popüler kültürü yoketmek(imkansız olsa da) elinden geldiğince insanlar üzerindeki etkisini azaltmak amacıyla kurulmuştur, facebook sayfaları ve benzeri yerlere düzenledikleri ziyaretler popüler kültürün etkin olduğu insanların sırf popüler olduğu için dolaştığı girdiği beğendiği yerlerdir.Tabi ki her gülün bir dikeni olması da gerekir, sözlüğe yeni katılmış arkadaşlar sözlüğün amacını az yada çok da olsa saptırmışlardır.

Allah Ne Zamandan Beri tanrı oldu ? 99 İsminden 1 i tanrımı biz amerikan laflarına tokuz.

Ekleme:

Özet:İnsanların özgürlükleri sizi bağlamıyor, iyinette inciyle alakalı bir şey olduğunda buna kızabilirsiniz fakat sizinle hiçbir alakası olmayan başkalarının girip dolaştığı siteler hakkında birşeyler yazmanızı mantıklı bulmuyorum.

Özetin özeti:Fok balıkları çok yalnız

İsteyen küfür eder orasını beni ilgilendirmiyor.Vatan Hainleriyle dolu olması ilgilendiriyor.

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tanrı veya Allah demem seni ne ilgilendirir benim inancım belki inanıyorum belki inanmıyorum ? , insanların görüşlerine inançlarına karışmak veya onları değerlendirmek doğru birşey değil bunu anla önce istersen.Vatan haini derken kastın sanırım cCc muhabbeti onun haricinde yaptıkları yanlış bir şeye denk gelmedik biliyorsan yaz da öğrenelim

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Böyle konuda bile gülen insanlara ihtiyacımız var

Hayat paylaşınca güzel lalalalalayyyyy biliyomusunz o şarkıyı ? paylaşıp çoğalınca güzel lalalalayyylalyyy
images

Halil kavgaya gerek yok boşverin abi siz tartışınca dünyamı kurtulcak ?
Siz tartışınca adamın küfür etmesimi bitcek bu yazıları gördükçe bize küfür gelcek boşver.
Takıl hayatını yaşa.
Bilgi en iyisi bak adam hiç görsün bu konuyu makaraya vurur.
Takmıyo bişeyi hayat gülünce güzel.:D takıl hayatını yaşa :D

thewanted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaptıkları gereksizce saldırılar ve sözlüklerinde yazdıkları onca küfür hiç hoşuma gitmiyor.

bence oraya girenler küfür edip ve küfür yemekten hoşlanıyorlar sanırım.
ayrıca saldırıları sadece çoğunluk onlarda olduğundan dolayı böyle oluyor.
başlarında işi bilen 1-2 eleman 11-16 yaş arasındakileri böyle yönlendiriyorlar işte. kim bilir daha neler yaptırırlar?

H

halilarici

Misafir
Tanrı veya Allah demem seni ne ilgilendirir benim inancım belki inanıyorum belki inanmıyorum ? , insanların görüşlerine inançlarına karışmak veya onları değerlendirmek doğru birşey değil bunu anla önce istersen.Vatan haini derken kastın sanırım cCc muhabbeti onun haricinde yaptıkları yanlış bir şeye denk gelmedik biliyorsan yaz da öğrenelim

"Anonim'e" kim bilgi verdi ? Kim destek Çıktı ?
Yukardaki Fotoğraflarda neden gençlerimizin beyinlerini yıkıyorlar.
Oku

Ekleme:
Hayat paylaşınca güzel lalalalalayyyyy biliyomusunz o şarkıyı ? paylaşıp çoğalınca güzel lalalalayyylalyyy
images

Halil kavgaya gerek yok boşverin abi siz tartışınca dünyamı kurtulcak ?
Siz tartışınca adamın küfür etmesimi bitcek bu yazıları gördükçe bize küfür gelcek boşver.
Takıl hayatını yaşa.
Bilgi en iyisi bak adam hiç görsün bu konuyu makaraya vurur.
Takmıyo bişeyi hayat gülünce güzel.:D takıl hayatını yaşa :D

Hayat Paylaşınca Güzel diyorsunda :D Bunu diyen sertap erener kazandığı paranın %1'ini verse bende paylaşırım :D Ama bu işler böyle değil.

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar bu küfür meselesi eskilere dayanıyor zeykur sözlükten kalma bir mevzu, şu şekilde yorumlamak gerek.Ekşi sözlük, ulu sözlük gibi insanların kendilerini ifade etmekte sıkıntı duyduğu yerler ve o entel kalıplara karşı ortaya çıkmış bir duruştur, tabi zeykurun silme ve düzenleme fonksiyonun çalışmaması da etkili oldu :D

--

Arkadaşım iyi gülüyorum sana vallahi yaşını da yeni gördüm ona göre takılıcam artık.Anladığım kadarıyla ay yıldız tim terksin, anonim dünya üzerindeki sansür ve benzeri engellere karşı ortaya çıkmış bir oluşumdu siz farklı yorumluyorsunuz inciyle ortak mı desek artık ne desek türkiyedeki sansüre el atmaya karar verdiler benim bildiğim bu o aralar sözlükten biraz uzaktım, sizin ay yıldız psni aylarca kapalı tutmuş ünlü bir oluşuma bir yanıt vermek ve saçma tavrını birkez daha göstermek için engel oldu başarılıda oldular ben işleri içerden takip ediyorum değerlendiriyorum sen yazılanı anında sorgulamadan inanıyorsun sanırım ...

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ne olduğu bilinmeyen dünya sırı olan bir hainlikten bahsediliyor, yoksa şu hainlik 1.mesajtaki shoplanmış fotoğraflar mı? , inci dışardan naprofesyonel olarak görünsede işler profesyonel olarak hallediliyor baştan kaybetti o resimler :)

--

Kaynak çok sağlam beyler
Kaynak:Google'ı heklemeye çalışan hekleyemeyen rezil olan ve ün yapmaya çalışan ay yıldız tim hek grubu

H

halilarici

Misafir
Dünyanın İlk Siber Ordusu.Neyse İnci seviyesine düşmek istemiyorum.Tartışma ortamı yaratmayın.Gidin incinizde küfür ortamı yaratın.

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eğleniyoruz daha nereye gidicez ya :D , siber ordunuzla devam edin yakında tükenmekte olan özgürlüklerinizi de kaybedeceksiniz, tib heklenseydi sansüre karşı bir duruşumuz olacaktı, ayyildiz tim hek grubu saolsun bizi korudu hepsi engellendi artık, 7/24 mehter dinliyoruz seneye dünyanın gücüyüz.

H

halilarici

Misafir
Yaşını dikkate alarak Böyle ergence konuşmanı kınıyorum.

Ülkemin Özüne Saldırılıyorsa bu benim senin hatta ve hatta babanın annenin herkesin öz bilgilerine ulaşılmaya çalışılıyordur.Anladığını sansamda okadar anlayışlı olduğunu sanmıyorum.Sana ve incicileri böyle yerlerde görmekde istemiyorum ama dahada tartışma yaratmayın lütfen.

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ayyildiz ve alt grublarında pek dolaşmanı sana önermiyorum sadece tavsiyem istersen gir istersen girme orası ayrı, anonim sansürün kaynağı, sizin o bayıldığınız EKŞİ sözlüğü bile kapatmaya çalıştı inci ile ekşinin ortak olarak yürüttüğü bu olaya (inanmayanlar için talk showa katıldılar) anonim dahil oldu bu tib.org her şeyi kafasına göre kapatıyor sanane benim zorno sitemden isteyen girer isteyen girmez (buda bir özgürlüktür) bunu da geçti inci,ekşi gibi büyük sözlükleri de kapatmaya yeltendi, anonim yardimci olmak için el attı sizin siber ordu bizi korudu Allah razı olsun çok teşekkür ederiz onlara yakında tib iyineti de kapatırsa görürüz.

H

halilarici

Misafir
Ayyildiz ve alt grublarında pek dolaşmanı sana önermiyorum sadece tavsiyem istersen gir istersen girme orası ayrı, anonim sansürün kaynağı, sizin o bayıldığınız EKŞİ sözlüğü bile kapatmaya çalıştı inci ile ekşinin ortak olarak yürüttüğü bu olaya (inanmayanlar için talk showa katıldılar) anonim dahil oldu bu tib.org her şeyi kafasına göre kapatıyor sanane benim zorno sitemden isteyen girer isteyen girmez (buda bir özgürlüktür) bunu da geçti inci,ekşi gibi büyük sözlükleri de kapatmaya yeltendi, anonim yardimci olmak için el attı sizin siber ordu bizi korudu Allah razı olsun çok teşekkür ederiz onlara yakında tib iyineti de kapatırsa görürüz.

tib öyle zararsız siteleri kapatmaz rahat ol :) tib kapatacağı siteyide biliyor.Ekşide polisi taşlayanlara destek veriyordu unutmadım onuda.SGK'da gitti arada.:p
Bunları düşünmeyin hiç.Amaaan Sizin özgürlüğünüz internette mi ? Özgürlüğünüzü mehmetçik koruyor burda bunları yazabiliyorsan inciye değil ona teşekkür etmen lazım.2 gün önce hakkaride 1 şehit kimin umrunda biz incide küfür edelim deme ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5