İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngilizce siteden yüksek adsense geliri

crypto

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bravo

:alkış:işte adam gibi paylaşım bu.tebrik ediyorum.:alkış:

elg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
howtogetaloan

merhaba.. oncelikle yazıların için tesekkurler. 3-4 aydır weble ilgilenmeye başladım. etrafımdaki insanlar oyun siteleriyle içli dışlı oldugu için de ben de birkac onarcade tabanlı oyun sitesi kurdurdum. ama dediğin gibi boşa kürek çekmek gibi geliyor artık.
birkac sorum olacak sana.
1. howtoget a loan cok sade geldi bana. googleda o sıraya çıkmak için backlink calısması yaptırıyorsun ama site guncellemesini nasıl yapıyorsun. sonucta bir kac sayfadan ibaret bir site.
2. birth control gercekten benim uzak oldugum teknik bir konu. açıkcası yanlıs yapacagım bir ceviri beni vicdanen rahatsız eder. o sebeple uzak geliyor bana.
3. bir kac site aklıma geldi senin yazını okuyunca ama bu kelimeler ve icerik googleda ve reklam degeri olarak ne seviyededir bilemiyorum.

GuvHaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değerli bilgilerini bizimle paylaştığın için teşekkürler dostum.. Emeğine sağlık.. :alkış:

Flatliner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"loan" orta düzey "debt consolidation loan" yüksek düzey rekabet gözüküyor. arama seviyeleri ise tam tersi oranda. bunu nasıl degerlendirmek gerekir

Çünkü loan kelimesi genel bi kelimedir. Bu yüzden arama düzeyi yüksek olur. "debt consolidation loan" ise direk aranan bi kelime olmadıgı için düşüktür. Gelelim adwords degerine kimse loan kelimesi genel kelime oldugu için oranı düşük

elg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çünkü loan kelimesi genel bi kelimedir. Bu yüzden arama düzeyi yüksek olur. "debt consolidation loan" ise direk aranan bi kelime olmadıgı için düşüktür. Gelelim adwords degerine kimse loan kelimesi genel kelime oldugu için oranı düşük
tesekkurler.. o halde "loan" da tıklama oranı yuksek TB gelir düşük olur, diğerinde tam tersi diyebilir miyiz

jackerz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu aranma oranlarına ve tık oranlarına bakabileceğimizs bir site varmı geçen görmüştüm kaybettim .D

elg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"how to get a loan" un SEOT' u 50 gözüküyor.. birinci sırada olsan gunluk 2-3 tıklama demek. getirisi ne kadar olabilir ki?

tvo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sonuc nedir arkadaslarr trgyden haric yapan diğer arkadaslarda varmı bir sonuc ve bide ne tur program kullanıyorsunuz ceviri için?

Benimsinemalarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaptığın açıklamalar cidden Cennetlik.. : )

biri kısafilm sitesinden de nasıl para kazanılacağını açıklayabilir mi ? : )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5