İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nixcon.com.tr Datacenter ı Zıyaret Ettim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZApToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nixcon a otobüslerle toplu seyahat falan tertiplense daha ucuza gelir gibi..:D

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
GLadiatoR' Alıntı:
Çok enteresan bir duruma gelmiş olay ama dc i görenler var ve 1 - 2 kişi değil adamların verdiği hizmet ve kalite ortada bence boşa laf sallamaktansa ziyaret isteğinde bulunup sizde gözünüzle görünüz.

görenler kimlermiş ?
şu görenleri bir biz göremedik :) yaw adamlar gelin dediler gittik bekledik gelen giden yok.Bmw ile gelmiş şöförle gelmiş etmiş yapmış ödemiş..Her gördüm diyen farklı adres veriyor.Acaba gördüm diyenler aynı kişilermi ? Çok uzadı bu konu ama güldürdü beni cevaplar.Bence iyinet olarak bu konuyu uzatmayalım, adamlara prim yapdırmayalım.Görmedikleri bilmedikleri datacenterden hizmet almak isteyenler devam etsinler.Ama olmayan bir şeyi var gibi gösteren firmaya güvenmek ne kadar doğruki ?

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yalnız daha gidip görücez diyen 15 kişilik gruptan bi ses çıkmadı. ben onları bekliyorum acaba olay nereye gidecek die.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Isiniz yok mu, bombalayacagim artik datacenteri. Herseyden once X-Ray cihaziyla insan aranmaz, kanser yapiyor be kardesim, keserim topunuzu.

S

SeoAmo

Misafir
Angelo' Alıntı:
Isiniz yok mu, bombalayacagim artik datacenteri. Herseyden once X-Ray cihaziyla insan aranmaz, kanser yapiyor be kardesim, keserim topunuzu.

Bakınız: Nixcon amada kafayı yedirtir :)

I

i.s.a.q

Misafir
GoTcHA' Alıntı:
yalnız daha gidip görücez diyen 15 kişilik gruptan bi ses çıkmadı. ben onları bekliyorum acaba olay nereye gidecek die.

gidenlerden 2 si samımı arkadaşlarım cvp beklıyorum.yarın olacak elbet :)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
serdar[@]nixcon.com.tr says (20:17):
ya
bu enis diye biri yazmış
bu adam ziyaret başvurusu bile yapmamış ki gelsin

buyrun. olayın iç yüzü

edit: devamı
erdar[@]nixcon.com.tr says (20:18):
Böyle bir şahıs bırakın davet edilmeyi
serdar[@]nixcon.com.tr says (20:18):
bizim binadan dışarı çıkmamızın imkanı yoktur
serdar[@]nixcon.com.tr says (20:18):
Bugün yeni ziyaretçilerde gelmiştir onlarda yorumlarını yazarlar zaten.
serdar[@]nixcon.com.tr says (20:19):
+ bizim yerimiz mecidiyeköy'de
serdar[@]nixcon.com.tr says (20:19):
maslakda vs değil.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
ya
bu enis diye biri yazmış
bu adam ziyaret başvurusu bile yapmamış ki gelsin

Cafe the Marmara'da öğlen yemeği yalan oldu demek :D

E

echo

Misafir
beyler en sonunda geldık sadece cıkıs anında resımlerı cekebıldık gelen arkadaslar goruslerını paylasıcaklardır elbet resımlerı yayınlıyorum sadece kapı kısmı devamı yasak o kadar ugrastık olmadı kusura bakmayın

1
image057ub3.jpg

2
image058dd0.jpg

3
image059uc4.jpg

ben daha oncekı konumdada belırttım gelen arkadaslar geldı gordu daha fazla uzatmanın anlamı yok :)

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Nixcon'dan Serdar Bey beni az önce aradı, ziyaretim için onay vermişler,
haftaya orada olacağımı ilettim, haftaya telefonlaşıp kesin tarih alacağım.

Bu arada Enis Okur'un mesajını okumuş ve böyle bir şeyin olmadığını bana söyledi.

E

echo

Misafir
beyler sadece ben degıl osman ugur osman adlı uye stedekı duyurbenı ersın bu gun fdc turkey gelmıs batu onlara sorun ben zaten dun gıttım bu gunde bulusan kısıler ıle 1 kez daha gıttım su an yoldadır kendılerı 1 oda dusun sol kısmı cam cam ın ıcerısınden sunucular gozukmekde osman bı anda afalladı neredeyse sonu yok

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Arkadaslar amma uzattiniz mevzuyu, resim cekecek teknolojiniz vardi da bir kafa, bir acilan kapi ve bir guvenlik kamerasi disinda cekecek bir yer bulamadiniz mi? Ben mi gerizekaliyim anlamadim ki? Resimleri cekin bu konu kapansin, ne kadar bos islerle ugrasiyorsunuz ya ar damarini catlattiniz insanin.

E

echo

Misafir
atay' Alıntı:
yaklaşık 1000 makinenin hepsi orada mı

sadece bulundugum katta 1900 gecmekde makara yok :)

1u lar harıc 1u da arka kısımda 50 kabın olsa 2000 sun eder :) karısık bır yer basvurun yada toplanın ulasamassınız serdar beye bana ulasın cıddı cıddı hafta sonu tekrar bulusalım her kez gozu ıle gorsun sonrada yorumlarınızı yapın artık gun yuzune cıktılar :)

E

echo

Misafir
Angelo' Alıntı:
Arkadaslar amma uzattiniz mevzuyu, resim cekecek teknolojiniz vardi da bir kafa, bir acilan kapi ve bir guvenlik kamerasi disinda cekecek bir yer bulamadiniz mi? Ben mi gerizekaliyim anlamadim ki? Resimleri cekin bu konu kapansin, ne kadar bos islerle ugrasiyorsunuz ya ar damarini catlattiniz insanin.

sen bu kadarsın ıcerıde resım cekemıyorsun kapıdan adımını atar atmaz cıhaz tarıyor guvenlıgıne anahtarına kadar teslım edıp temsılcının gelmesını beklıyoruz cıkısdada esyalarını alıp cıkıyorsun bende bılırdım 1 resım cok zekısın alabıldıgımız bu cok bılıyosan kalk gıt acık ve net bır sekılde yazdım

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Yasak dersin yollamazsin, cektigin anlamsiz tavan fotograflarini atip uzatmanin alemi yok dersen, cok buyuk bir sey yapmis gibi, o zaman sacmalamis oluyorsun. neden bu kadar birseyleri kanitlama arayisisindasin ayrica.

Nickinden kendin yaziyorsan, "sen bu kadarsin" cumleni sana iade ediyorum, soz soyleyeyenindir. Nickini baskalarina kullandiriyorsan da kullandirma.

E

echo

Misafir
burda bırseyler paylasıyom su soyle bu boyle bu kadarını yapabıldım kusura bakma angelo buyur gıt basvur sen cek bakalım ıcerıden cıkabılıcekmısın yapabıldıklerım bu bunu da anlamadıysan senınle anlasamayız polemıge gırmmeye gerek yok duzgunce anlatmaya calısıyorum

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
herkes radore hosting veya sadece hosting gibi olabilse, Nixcon'un sitesinde DC'ye ait tek bir fotoğraf bile yok. Koskoca şirketin sitesine dc fotoğrafı koyması bu kadar zor mu?

Ben Ankara'da oturuyorum. Nixcon'un datacenter'ını görmek için o kadar masraf yapayım ki, neyi gizlemeye çalışıyor hala anlamış değilim.

Radore Hosting Datacenter'ın hizmete girdiğini açıkladığı ilk gün dc resimlerini koydu.
10.jpg

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
daha önce yazılanlara göre, o binada sadece bir kat nixcona aitmiş. 1 katın genişliği ne kadar ki ?

benim aklıma, acaba dc farklı yerlere yayık olarak mı diye geliyor. yani sallıyorum, mecidiyekoyde bir bölümü, başka bir yerde başka bir bölümü...

gerçi her nasılsa öyle olsun pek bişey değişmeyecek, nixcon dc merkezi konuları çok uzadı artık. yakında sabah programlarında bile görecez az kaldı kuşum aydında düşmüş bu meselenin peşine :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5