İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Üzücü bir durum forum.iyinet.com'da

iCay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumu canlandırmaya başlamak için yapılacak ilk adım bana göre banlanan tüm üyelerin banını açmaktır ve maille tekrar davettir.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
forumu canlandırmaya başlamak için yapılacak ilk adım bana göre banlanan tüm üyelerin banını açmaktır ve maille tekrar davettir.

Banlanan üyelerin geri gelmemesi için bir sebep yok, kısa bir süre öncesine kadar üyelik zaten davetiyesizdi. Şimdi de herkesin 100 davetiyesi var. Gelmek istedikleri taktirde çok rahat geri gelebilirler.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Banlanan üyelerin geri gelmemesi için bir sebep yok, kısa bir süre öncesine kadar üyelik zaten davetiyesizdi. Şimdi de herkesin 100 davetiyesi var. Gelmek istedikleri taktirde çok rahat geri gelebilirler.

O zaman MSN'dekilerden veya forumdaki birilerinden davetiye istemek zorunda kalacaklar. Eğer IP'den sınırsız banlanmışlarsa foruma ziyaretçi olarak da giremezler. Bu durumda Proxy ile girmek zorunda kalacaklar. Yukarıdaki öneri daha mantıklı gibi geldi bana.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
O zaman MSN'dekilerden veya forumdaki birilerinden davetiye istemek zorunda kalacaklar. Eğer IP'den sınırsız banlanmışlarsa foruma ziyaretçi olarak da giremezler. Bu durumda Proxy ile girmek zorunda kalacaklar. Yukarıdaki öneri daha mantıklı gibi geldi bana.

kaç kişi sabit ip kullanıyor ki?

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Mesajları tekrar bi gözden geçirdim daha sonra iki ay önce açılan ve bu forumda tanıtılan bir webmaster forumuna baktım, orada da bu başlığın benzeri açılmış, temel problem üyelerin(kullanıcıların) çoğu için internet veya daha geniş olarak bilişim sektörü sadece bir eğlence, zaman geçirme aracı, copy/paste ile para kazanma amacı ve benzer şeylerden daha fazlasını ifade etmiyor, bu kapasitedeki üyelerin doldurduğu forumlarda ancak bu kadar ilerleyebilir. Bilişim sektörünü gerçek anlamda iş,meslek olarak görenler de az önce belirttiğim nitelikteki üyelerden dolayı pek forumlara girmemeyi tercih ediyor.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44

IP ban atılmıyor forumda.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63

Türkiye girişleri hep dinamik IP dir. (çook azı statik)
IP ile kimse banlanmıyor forumda.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Banlanan kullanıcıların bir kısmı tekrardan farklı isimlerle foruma dahil oldular zaten. Belki uzun süredir forumda olanlar farketmiştir. :)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Şu adsense kategorisine yeni bilgiler eklense iyi olur.6-7 aydır 1 kelime bilgi göremedim o kategoride.

X

Xman

Misafir

2006 da üye olmuşsun 2 seneden fazla sürede sadece 7 mesaj yazmışsın, forumu canlandırmaktan bahsediyorsun, bu ne lahana turşusu bu ne perhiz, madem forum canlansın istiyorsun katılımını artır senin gibi 100 üye katılımını artırsa durgunluk falan kalmaz, hoş bana göre durgunluk falanda yok ama var diyenler içinde cevabım geçerlidir.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Şu adsense kategorisine yeni bilgiler eklense iyi olur.6-7 aydır 1 kelime bilgi göremedim o kategoride.

Herkes banlanmış adsense'den galiba.
Kalanlar iyi kazandığı için, kazançlarını paylaşmak istemiyorlar.

İyinet'de biraz kıpırdanma var ama Lale Devri'ni andırıyor. Islahat yapılması şart...

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Herkes banlanmış adsense'den galiba.
Kalanlar iyi kazandığı için, kazançlarını paylaşmak istemiyorlar.

İyinet'de biraz kıpırdanma var ama Lale Devri'ni andırıyor. Islahat yapılması şart...
İyi kazanmak..???? Biz adsense kategorisi güncellensin diyoruz sen ne diyosun..

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Ben yardım isteyen birisini göremiyorum.Ortada sizin bir çabanız olmadıktan sonra..

Bizim çabamız forum düzenini sağlamak ve ben bunu en adil şekilde yaptığımıza inanıyorum. Forum mantalitesinin farkına varınız. Ihtiyaç duyduğunuz bir konu varsa konu açın bildigimizi paylaşalım.

iCay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

iyinet tamamda hiçkimse asıl nickleri dururken 2. bir nickle paylaşım yapmak istemez, mesela ben bu nicki yedek olarak 2006 da kaydetmiştim asıl nickim karakter ve paylaşım falanda yapmıyorum ancak alış veriş olursa sitede o zaman kullanıyorum doğruya doğru, ben sadece kendi adıma bunu söylemiyorum eminim sırf bu yüzden siteye uğramayan onlarca insan vardır,

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
iyinet tamamda hiçkimse asıl nickleri dururken 2. bir nickle paylaşım yapmak istemez, mesela ben bu nicki yedek olarak 2006 da kaydetmiştim asıl nickim karakter ve paylaşım falanda yapmıyorum ancak alış veriş olursa sitede o zaman kullanıyorum doğruya doğru, ben sadece kendi adıma bunu söylemiyorum eminim sırf bu yüzden siteye uğramayan onlarca insan vardır,

ister ister merak etme sen, banlansa bile gelip tekrar üye olup buradaki varlığına devam edenler var. Mesela populer bir bayan kullanıcımız vardı. Hepimize saydı sövdü sonra geri geldi, niye? çünkü hepsinin arasından en iyisi burası..

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Ne istiyorsun mesela ? Örnek verebilirmisin ? Hani şuda olsun dediğin şeyleri söylermisin rica etsem ?

hocam boş ver ya o şimdi böyle bi şey yazar :)

İşte sırasıyla yapılacak işlemler:

1-Önce adtech e üye olunur.

2-Sonra aşkmetre ile ilgili bir site yapılır ve seo yaparak aşkmetre kelimesinde googleda ilk sıraya çıkartılır.

konu baya işe yaradı mesajlar sanki çoğaldı gibi :D

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63

Paylaşım nick e mi endeksli? Öyleyse verelim eski nickinizi, gerçekten.
Ben işte bu boyutlarda düşünemiyorum, sakın dalga geçtiğimi zannetmeyin, ciddiyim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5