İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook auto-like kodları (ücretsiz)

hotti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
normal link verebilcek yokmu.hotfile,rapid falan

canguldur

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Selamlar,

Bende denedim ama çalıştıramadım. js dosyasını temanın içerisinde header.php ye de <body> eklentisinden hemen sonra koydum ama çalışmadı ? Neden olabilir ?

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bence böyle birşeyi denemeyin facebook sayfa üyeniz artsa da google sıralamanız düşecektir. Google bu tür numaraları yutmaz.

Kaldı ki biri şikayet ederse facebook sayfanız da kapatılır.

Yani tamamen sizin zararınıza olur.

hotti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar,

Bende denedim ama çalıştıramadım. js dosyasını temanın içerisinde header.php ye de <body> eklentisinden hemen sonra koydum ama çalışmadı ? Neden olabilir ?

bende yapamadım yaa ayrıca header.php <body> kodu yok yardım edebilcek varmı ??

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Adam 4 mesaj üstte yazmış neden çalışmadığını.
FB artık buna izin vermiyor.

uspets

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Slm bi şey rica etsem olurmu ?

İlk önce bu paylaşım için Allah razı olsun.... Ancak ben beceremedim ismail bey sizi 2dk sayfa admini yapsam oto beğenmeyi uygularmısnız? lütfeeen nolur yardım edinn :))

Kutay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paylaştığın için teşekkürler peki bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra ne yapacağım?

T

themaniac

Misafir
once bir okusaniz be guzel kardeslerim. adam suanda bu sistemin calismadigini yazmis. bende kullandim bunu ama artik ise yaramiyor. Ayrica bu otolike bir yerden sonra tikaniyor. tikanmayan surekli uye getiren otolike scriptleri var etrafta onlardan satin alip deneyebilirsiniz.

FoRGeT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi Hep Tıkanıyorlar Düzgün Çalışanı Varmı Varsa Yollarmısınız

T

themaniac

Misafir
calismiyor bu otolike artik arkadaslar, bosuna indirmeyin. Keske su yazilari birazcik okusaniz. Eskiden calisiyordu ama artik yemiyor.

T

themaniac

Misafir
elime uygun bir fiyata gecirirsem birtane paylasim dicem ama artik REP'de yok, napcaz :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5