İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet SEO Yarışması Toplam ÖDÜL 17.000 TL +Tüm Katılımcılara Hediyeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

forumrenkli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O site benimde dikkatimi çekti.
Arkadaş kuralı görmemiş sanırım.

- Yarışma kelimesinde yükselme amaçlı heklink alınması yasaktır. Sıralamaya giren siteler incelenecek heklink aldıkları tespit edilirse diskalifiye edilecekler.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Üst sıralarda siteleri çıkan arkadaşlar. Size soruyorum. Nasıl ıspatlayacaksınz masumiyetinizi? Sitenize heklink kasılıp hakkınızda şikayette bulunulursa yapmadığınızı ıspatlayabilecek misiniz? Kimse kimseye güvenmesin. Benim sizi kişisel olarak tanımam sizi masum çıkarmaz.

Özellikle üst sıralarda yer alan arkadaşlarla ilgili çok sayıda şikayet var. Şikayetlerin kaynağına bakılırsa genel olarak birbirini çekemeyen kişiler rakiplerinin açıklarını arayıp şikayet etmeye ve diskalifiye ettirmeye çalışıyorlar. Bundan dolayı kimse ile polemiğe girmenizi ben tavsiye etmiyorum. Tüm şikayetler önemlidir, hepsi inceleniyor, gereken bilgiler toplanıyor. Ama...

Şu anda bir diskalifiye haberi beklemeyin. Tüm diskalifiyeler 15 aralıktan itibaren yapılacaktır. Son gün sıralamada yer alıyor olmanız ödül alacağınız anlamına gelmez. Gereken tüm incelemeler yapılacak ve diskalifiye edilen kişilerin ödülleri bir sonraki kişilere aktarılacaktır. Diskalifiye edilen kişilerin hırs yapıp diğerlerine zarar vermesini istemiyoruz şu anda.

Tekrar söylüyorum herkesle ilgili hemen hemen şikayet var. Gereken tüm incelemeleri yapıyoruz. Emek harcayan kişiler ödüllerini alacaklar.

manowark10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üst sıralarda siteleri çıkan arkadaşlar. Size soruyorum. Nasıl ıspatlayacaksınz masumiyetinizi? Sitenize heklink kasılıp hakkınızda şikayette bulunulursa yapmadığınızı ıspatlayabilecek misiniz? Kimse kimseye güvenmesin. Benim sizi kişisel olarak tanımam sizi masum çıkarmaz.

Özellikle üst sıralarda yer alan arkadaşlarla ilgili çok sayıda şikayet var. Şikayetlerin kaynağına bakılırsa genel olarak birbirini çekemeyen kişiler rakiplerinin açıklarını arayıp şikayet etmeye ve diskalifiye ettirmeye çalışıyorlar. Bundan dolayı kimse ile polemiğe girmenizi ben tavsiye etmiyorum. Tüm şikayetler önemlidir, hepsi inceleniyor, gereken bilgiler toplanıyor. Ama...

Şu anda bir diskalifiye haberi beklemeyin. Tüm diskalifiyeler 15 aralıktan itibaren yapılacaktır. Son gün sıralamada yer alıyor olmanız ödül alacağınız anlamına gelmez. Gereken tüm incelemeler yapılacak ve diskalifiye edilen kişilerin ödülleri bir sonraki kişilere aktarılacaktır. Diskalifiye edilen kişilerin hırs yapıp diğerlerine zarar vermesini istemiyoruz şu anda.

Tekrar söylüyorum herkesle ilgili hemen hemen şikayet var. Gereken tüm incelemeleri yapıyoruz. Emek harcayan kişiler ödüllerini alacaklar.

Herkez hakkında şikayet olması ilginç...1. sıraya yükseldiklerinde hiç kimseden ses çıkmıyordu...Ne zaman 5,7 gün önce yarışa katılan siteler ilk sırada yer olmaya başladı o zaman şikayetler başladı...Umarım hak eden kazanır..Bu yarışmada ..

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi ve dürüst olan kazansın, en sağlıklısı budur. Herkese başarılar.

asma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben heklink Kasan 2 Kişiyi Tespit Etmiştim Fakat daha Önceden alındı dendi. Bence Haksızlık Önceden Falan olması fark etmez. 1 tane arkadaşı google Sonradan düşürdü :D diğer arkadaşta düşeceğini sanmıyorumda hadi hayılrısı. Google'un adeleti..

Barisay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ohh Google Yapıcağını yaptı ne size ne bana yar olur dağıtırım dedi dağıttı :D

manowark10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eif'den günlük sıralama analizi almak isterim...Bu gün için mümkünse..

miller7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Millet Blogların Bas Bağırıyor Kelime Bu Kelime Şu Diye Sonra Sayfalara Saldırılar heklinkler Atılıyor. Ve Sanıyorumki Bu Kadar Site Yarışmaya Katılmamıştır Duyan Yazmış.

seozirve

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nedir bu dalgalanmalar son 15 gün kala sıralama her saniyesinde değişiyor.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Millet Blogların Bas Bağırıyor Kelime Bu Kelime Şu Diye Sonra Sayfalara Saldırılar heklinkler Atılıyor. Ve Sanıyorumki Bu Kadar Site Yarışmaya Katılmamıştır Duyan Yazmış.

Kim açıklamış kelimeyi? Pm atarsanız sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5